Kniha návštev

Dátum: 21.09.2015

Vložil: p.uč.Gabika

Titulok: Re:branné

Zuzka berieme ťa za slovo a najbližšie pôjdeš s nami :) Gombičky sa budú tešiť !

Odpovedať

—————

Dátum: 30.06.2015

Vložil: p.uc. Anicka

Titulok: dakujem

Dakujem vam za dnesok mili rodicia, prajem krasne leto a som stastna ze s pani uc.Gabikou mame takych skvelych rodicov a GOMBICKY!

Odpovedať

—————

Dátum: 09.03.2015

Vložil: Lukasko a maminka

Titulok: fotenie

Lukasko je este chory zajtra nepride, prosim odlozte fotenie este aj tento tyzden :) :) DAKUJEME a pozdravujeme....

Odpovedať

—————

Dátum: 09.03.2015

Vložil: p.uč Gabika

Titulok: Re:fotenie

Samozrejme, spoločnú fotku urobíme o týždeň. Zajtra sa pofotia deti po samom resp. s kamarátom. Lukáška pozdravujeme a prajeme mu skoré uzdravenie. Veľmi nám chýba.

Odpovedať

—————

Dátum: 09.03.2015

Vložil: Gombík

Titulok: Úspechy

Čaute milé gombičky
žiarite jak hviezdičky.
Súťažíte o sto šesť
aj tortu budete jest???
Skandujem Vám do toho
nech úspechov je mnoho!!!

Odpovedať

—————

Dátum: 09.03.2015

Vložil: p.uč.Gabika

Titulok: Re:Úspechy

Ďakujeeeeeme !!!

Odpovedať

—————

Dátum: 05.02.2015

Vložil: Sárinkina maminka

Titulok: matematika

Poprosím pani učiteľky o nalepenie domácej úlohy z matematiky.. my ju nemáme :-)

Odpovedať

—————

Dátum: 06.02.2015

Vložil: p.uč.Gabika

Titulok: Re:matematika

Prepáčte, ak sa stalo nedorozumenie a domácu úlohu ste nedostali. Netrápte sa s tým. V pondelok všetko napravím :) Momentálne som na školení. Ďakujem za porozumenie!

Odpovedať

—————

Dátum: 26.11.2014

Vložil: Zuzana Gočalová

Titulok: súhrn z rodičovskej rady

Milí rodičia rada by som vás informovala čo sa preberalo na zasadnutí rodičovskej rady. Blíži sa Mikuláš a pre naše deti sú prichystané samé dobrotky, ale tie dobrotky je potrebné najprv pobaliť do balíčkov. Ak niekto z vás bude môcť, bude mať čas a chuť môže prísť 3.12.(streda) o 16:30 prísť pomôcť baliť balíčky do školy(každá ruka sa zíde). Ďalší bod zasadnutia bol Vianočné trhy:Naše deti v škole vytvoria všelijaké pekné výrobky ktoré sa budú môcť zakúpiť v kultúrnom dome v deň vianočných trhov(dátum ešte presne neviem,neskôr upresním), ktoré budú spojené s vianočnou besiedkou. Program ako aj trhy budú trvať celý deň aj doobeda aj poobede. Prísť môžete ako vám to bude vyhovovať podľa toho ako kto pracujete. Peniaze zo zakúpených vecí z vianočných trhov pôjdu čiastočne na charitu a ostatné pre triedy pre ktoré si sami určíte a z tých peňazí sa pre deti kúpia potrebné veci do tried. A posledný bod programu bol rodičovský školský ples, ktorý sa bude konať 30.1.2015 vstup 17€/osoba, kto by ste vedeli zabespečiť nejaké veci do tomboly bolo by to super a tí ktorí sa nemôžete alebo nechcete plesu zúčastniť a chceli by ste pomôcť na jeho realizácii môžete napríklad v kuchyni pri vydávaní jedla alebo v šatni alebo v bare. Kedy sa budú dať zakúpiť vstupenky dostanete oznam buď v žiackej knižke alebo uvidíte na plagáte pri vstupe do školy keď bude vyvesený. V prípade otázok reagujte na kniha návštev. Ďakujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 26.11.2014

Vložil: p.uč.Gabika

Titulok: Re:súhrn z rodičovskej rady

Zuzka paráda! Skvelý info servis :) Ja len doplním, že Vianočná besiedka s predajnými trhmi bude v pondelok 8.12.2014 v Dome kultúry v Trstenej doobeda o 10,00 hod. a poobede o 16,00 hod. Program už máme pripravený na 80% a darčeky na 100%. Dúfam, že sa na nás prídete pozrieť ( zoberte babku, dedka, tetu, uja, brata,..... ) a naše snaženie sa Vám bude páčiť :)

Odpovedať

—————

Kontakt

gombičky

1.A
ZŠ P.O.Hviezdoslava
Hviedzsolavova 822/8
Trstená 02801
www.zstrstena.sk